7 Şubat 2013 Perşembe

Skype adı değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Skypede sohbet ederken görünmesini istediğiniz isim için şu adımları izleyiniz. En üstteki menülerden solda "skype" yazana tıklayın ve "kişisel bilgiler" den "bilgilerini düzenle" seçeneğine giriş yapın. Skype'ta nick değiştirmek için profil adınızın üzerine gelip tıklayın ve dilediğiniz gibi değiştirin.

Sonra ise resimde göstermiş olduğum onay işaretine tıklayın. Böylelikle skype profil adımızı (ismimizi) değiştirme işlemini de halletmiş olduk. Skype ile ilgili merak ettiğiniz diğer konular için buradan devam edebilirsiniz.

1 yorum:

Yorumlar herkese açıktır. Herhangi bir hesabınız yoksa yorum yazmadan önce "yorumlama biçimi"nden "adı/url" bölümünü seçip isminizi yazmanız yeterlidir. Yorumlama biçiminde "anonim" yazıyorsa yorumunuz "adsız" olarak görüntülenir. Tavsiyemiz "adı/url" seçeneğini işaretlemeniz. Yorumunuzu yazdıktan sonra bir kez "yayınla" butonuna tıklamanız yeterlidir. Yorumunuz denetimden geçtikten sonra yayımlanır. Böyle olmasının nedeni hakaret ve spam içeren yorumları engellemektir. Hakaret içeren yorumlar hakaret edilen tarafından dava edilebileceğinden bundan kaçınmaya özen gösteriniz.