26 Kasım 2013 Salı

Instagram profil fotoğrafı değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram'da yüklediğiniz, paylaştığınız fotoğrafların yanı sıra profil resminiz de oldukça önemlidir. Hatta sosyal medyanın en önemli unsurlarındandır profil fotoğrafı. İlgi çekici, sosyal hesabın kullanımına uygun bir profil fotoğrafı profili dikkat çekici hale getirir. Instagram hesabınıza profil fotoğrafı yüklemek veya değiştirmek istiyorsanız instagram hesabınıza girin ve en alttaki seçeneklerden en sağdakine tıklayın.Burada mevcut profil resminizin üzerine dokunun "geçerli fotoğrafı kaldır" "fotoğraf çek" "kütüphaneden seç" gibi seçenekler çıkacaktır. Geçerli fotoğrafı kaldır diyerek profil fotoğrafınızı kaldırabilirsiniz. Fotoğraf çek diyerek o anda bir fotoğraf çekebilir ve instagram profil resmi yapabilirsinz. Kütüphaneden seç diyerek cihazınızda yüklü fotoğraflardan instagram profil fotoğrafı için seçim yapabilirsiniz.

Ya da isterseniz facebooktan aktar, twitterdan aktar seçenekleriyle profil fotoğrafı koyma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2 yorum:

  1. pc den nasıl yapıyoruz

    YanıtlaSil
  2. instagram.com sitesine giriş yaparak profil resmi değiştirilemiyor, sadece profil düzenlemesi yapılabiliyor.

    YanıtlaSil

Yorumlar herkese açıktır. Herhangi bir hesabınız yoksa yorum yazmadan önce "yorumlama biçimi"nden "adı/url" bölümünü seçip isminizi yazmanız yeterlidir. Yorumlama biçiminde "anonim" yazıyorsa yorumunuz "adsız" olarak görüntülenir. Tavsiyemiz "adı/url" seçeneğini işaretlemeniz. Yorumunuzu yazdıktan sonra bir kez "yayınla" butonuna tıklamanız yeterlidir. Yorumunuz denetimden geçtikten sonra yayımlanır. Böyle olmasının nedeni hakaret ve spam içeren yorumları engellemektir. Hakaret içeren yorumlar hakaret edilen tarafından dava edilebileceğinden bundan kaçınmaya özen gösteriniz.